» Kultuur » Urge Raamatukogu » Info ja kontakt

Urge raamatukogu

AVATUD

E 13.00-20.00

T 10.00-17.00

K 10.00-17.00

R 10.00-17.00

N 10.00-18.00 raamatukoguruum Tammiste lasteaias

NB! Iga kuu viimasel reedel on raamatukogu suletud Pärnu maakonna raamatukogutöötajate õppepäeva tõttu.

Laenutatud raamatuid ja perioodikat on võimalik tagastada ööpäev läbi, ka nädalavahetustel ja pühade ajal ukse kõrval olevasse tagastuskasti.


KONTAKT:

Urge raamatukogu

Urge tee 12

Urge küla

Tori vald

85010 Pärnu maakond

 

telefon 5866 6294

e-post urge@pkr.ee

https://www.facebook.com/urge.raamatukogu.library

 

 

TEENUSED:

* teavikute kojulaenutus ja * kohalkasutus

* raamatukogudevaheline laenutus

* arvuti- ja internetikasutus

* mustvalge printimine A4 suuruses 0,15 eurot/lehekülg  

* mustvalgete koopiate tegemine A4 suuruses 0,10 eurot/lehekülg 

* värviliste koopiate tegemine A4 suuruses 0,65 eurot/lehekülg

* skaneerimine 0,15 eurot/lehekülg

Teenused on tasuta, välja arvatud printimine, paljundamine ja skaneerimine.

 

 

ASUKOHT

Urge küla asub Pärnu linnapiirist kümne kilomeetri kaugusel Rakvere suunas looduslikult kaunis kohas. Külaservas on uus Pulli raudteepeatus, üle jõe jääb Sindi linn, naaberkülas Pullis on avastatud seni vanim tõend Eesti ala inimasustusest. Helesinisest külakeskuse majast leiate Urge raamatukogu avara ruumi. 

 

RAAMATUKOGUST

Raamatukogu kasutuses on 90 m² avar ruum lugemislaudade, lastenurga ja arvutiga. Raamatuid on 11000, lisaks lehed-ajakirjad ning mõned CD-d ja DVD-d. Tellitud on õppmaterjali tehnikumides ja kõrgkoolides õppijatele. Raamatuid ja perioodikat saab kohapeal lugeda ning koju laenutada kolmeks nädalaks, uuemaid lehti-ajakirju nädalaks. Võimalik on teha must-valgeid ja värvilisi koopiaid, printida ja skaneerida, kasutada arvutit ja WiFi-t.  Telefoni, meili või Facebooki teel saab küsida soovitud raamatuid ja need broneerida. Kolme päeva möödudes broneering aegub. Teavikute tellimise korral teistest raamatukogudest tasub postikulud lugeja.

Laenutamine on elektrooniline. Raamatuid/perioodikat on võimalik tagastada ööpäevaringselt ukse kõrval olevasse tagastuskasti. Esmakordsel tulekul oleks vaja kaasa võtta dokument isikukuandmetega. Raamatukoguprogrammi URRAM lähevad kirja nimi, aadress, telefoninumber või e-posti aadress, kuhu tulevad programmi poolt saadetud automaatmeeldetuletused, töö- või õppeasutus ning sünniandmed.

Ruumi on kasutatud ka külakoosolekute ja õppepäevade-kursuste pidamiseks ja valimisruumina. Pikki aastaid käib raamatukogus koos naisselts, millel on liikmeid ka naaberküladest, toimub valla sotsiaaltöötaja vastuvõtt, hea koostöö on vallavalitsusega ja teiste valla allasutustega. Raamatukogus on 33 m + 5 m näitusepindu, kus vahetuvad erinevad näitused.

 

Raamatuid saab otsida siit: http://www.lugeja.ee/catalogSimpleSearch?libraryId=1091

Pööra tähelepanu sellele, et laenutuseks on olemas vaid raamatud, mille staatus on "kohal".

Viimati uuendatud:   15.12.2017. 13:11