» Volikogu » Koosseis

Sauga Vallavolikogu

Volikogu esimees:

Meelis Tomberg

tel 5858 3401, e-post  meelis@tomex.ee

 

Volikogu esimehe vastuvõtuaeg Sauga vallamajas on neljapäeviti kell 15.00 kuni 17.00.

 

Volikogu aseesimees:

Ivika Uslov

tel 5801 5185, e-post  ivikauslov@gmail.com

 

Liikmed:

 

Harri Aas - tel 514 5604, e-post  harri.sauga@gmail.com

 

Egon Elstein - tel 508 6766, e-post  egon.elstein@strand.ee

 

Õie Kukk - tel 5669 1353, e-post   sauga.kiviait@mail.ee

 

Ants Lopsik - tel 5660 7177, e-post  ants.lopsik@mail.ee

 

Artur Maier - tel 5845 5569, e-post  artur@rowing.ee

 

Sergei Müristaja (volitused peatatud kuni 31.12.2015)

 

Aita Kask (volitused alates 25.02.2015) - tel 5349 9906, e-post  aitakask35@gmail.com

 

Priit Ruut - tel 5649 0409, e-post ruutpriit@gmail.com

 

Tõnu Sepik - tel 514 4990, e-post   tonu.sepik@antone.ee

 

Tiit Sutt - tel 564 0002, e-post  tiitsutt@gmail.com

 

Jana Torn - tel 525 1817, e-post  jana.torn@mail.ee

 

Kandela Õun, tel 5804 7698, e-post   kandela.oun@ut.ee

Viimati uuendatud:   06.03.2017. 10:32