» Vallavalitsus » Vallaametnikud

Vallaametnikud

Anne Annus

vallasekretär

Haridus/eriala kõrgem, põllumajanduse ökonoomika ja organiseerimine

telefon 442 0716

e-post: anne@sauga.ee

 

Ülle Mäetalu

finantsnõunik

Haridus/eriala kõrgem, töö ökonoomika ja sotsioloogia

telefon 442 0717

e-post ylle@sauga.ee  

 

Mati Leht

maanõunik

Haridus/eriala kesk

telefon 442 0728

e-post mati@sauga.ee 

 

Merike Raudsepp

ehitusnõunik (teenistussuhe peatatud)

 

 

Kristjan Kullerkan

ehitusnõunik

telefon 442 0721, 5918 2828

e-post kristjan@sauga.ee

 

  

Jüri Puust

majandusnõunik

telefon 442 0722 ja 518 3374

e-post jyri@sauga.ee 

 

Ave Grenberg 

humanitaarnõunik

Haridus/eriala rakenduskõrg, noorsootöö

telefon 442 0719, 5866 6327

e-post ave@sauga.ee

 

Marju Tomberg

sotsiaaltöö spetsialist

Haridus/eriala rakenduskõrg, sotsiaaltöö

telefon 442 0729 ja 5303 7360

e-post  marju@sauga.ee 

 

Liina Lelov-Aasmaa

lastekaitse spetsialist

Haridus/eriala rakenduskõrg, sotsiaaltöö korraldus

tel 5368 2558

e-post liina@sauga.ee

 

Tiiu Alliksalu

sporditöö spetsialist

Haridus/eriala rakenduskõrg, sotsiaaltöö korraldus

telefon 442 0723 ja 5666 1217

e-post tiiu@sauga.ee 

 

Janne Soosalu

keskkonnaspetsialist

telefon 442 0722 ja 525 3929

e-post janne@sauga.ee 

 

Kati Roosna

hariduse raamatupidaja

Haridus/eriala kõrgem, põllumajanduse ökonoomika ja organiseerimine

telefon 442 0713

e-post kati@sauga.ee 

 

Reesi Popilenkov

raamatupidaja-kassapidaja

Haridus/eriala rakenduskõrg, raamatupidamine

telefon 442 0727

e-post reesi@sauga.ee

 

Ruth Kaljakin

sekretär-asjaajaja

Haridus/eriala keskeri, programmeerimine elektronarvutitele

telefon 442 0711

e-post ruth@sauga.ee 

 

Astri Mäeste

sekretär-registripidaja

Haridus/eriala üldkesk

telefon 442 0724

e-post astri@sauga.ee 

 

Piret Kallas 

planeerimisspetsialist

e-post piret@sauga.ee

telefon  442 0330

 

 

Kristina Lüüdik

ehitisregistri spetsialist

haridus/eriala rakenduskõrg, sotsiaaltöö korraldus

e-post kristina@sauga.ee

telefon 442 0718

 

 

Viimati uuendatud:   29.05.2017. 14:58